Aktualności

Ogólnopolska Akcja „Pacjent onkologiczny w salonie usług beauty”

Ogólnopolska Akcja „Pacjent onkologiczny w salonie usług beauty”

Nowotwory zajmują jeden z najwyższych wskaźników zachorowalności w Polsce. Świadomość społeczna odgrywa bardzo ważną rolę w pomocy tym, którzy doświadczają lub doświadczyli skutków choroby. Wiedza jest niezwykle ważna dla samych osób dotkniętych chorobą, ale również dla tych, którzy z tymi osobami mają kontakt. Do tej grupy należą m. in. specjaliści usług beauty tj. kosmetolodzy, kosmetyczki, fryzjerzy, podolodzy, trycholodzy oraz sami lekarze, różnych specjalności. Rola usług beauty w pielęgnacji ciała i wpływie na pozytywne emocje ( o czym mówi psychokosmetyka/kosmetologia ) jest ważnym elementem w procesie fizycznego i psychicznego powrotu do zdrowia.

 

 

 

Firma COSMED Consulting w ramach partnerskiej współpracy z Fundacją PoMoc rozpoczyna ogólnopolski projekt „Pacjent onkologiczny w salonie usług beauty”. Wspólnie chcemy dotrzeć do środowisk, które w połączeniu z naszą ideą, pomogą potrzebującym w odzyskaniu pewności siebie a Kobietom, które tę wiarę utraciły dotrzeć do ich kobiecości.


Program powstał w celu szerzenia wiedzy na temat zagadnień związanych ze zdrowiem oraz wielowymiarową tematyką dbania o siebie, swoje ciało. Zdrowie i uroda to zagadnienia, które się ze sobą łączą i dlatego bardzo nam zależy aby się nawzajem wspierały. Poprzez ten projekt chcemy dotrzeć zarówno do środowisk kosmetycznych, kosmetologicznych jak również zdrowotnych, prozdrowotnych. Razem chcemy wspierać Osoby, które poprzez swoje choroby, leczenie, stany psychiczne, takiej pomocy poszukują.


Jeśli prowadzisz Salon Urody (kosmetyczny, kosmetologiczny,) Ośrodek Spa czy Klinikę i chciałbyś dołączyć do MIEJSC bezpiecznych dla pacjenta onkologicznego, zapraszamy do współpracy.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt:


Fundacja PoMoc

Pani Ewa Majkowska   tel.: +48 600 112 383

e-mail: ewamajkowska@fundacjapomoc.com


COSMED Consulting

Pan Sebastian Tatarek   tel.: +48 22 300 18 43

Prosimy ewentualnie o kontakt poprzez formularz kontaktowy dostępny poniżej na naszej stronie internetowej.

 

Wspólnie stworzymy mapę Obiektów przyjaznych i otwartych na pacjenta onkologicznego!

 

 

 

 

 

Formularz kontaktowy / Contact form

Prosimy o wypełnienie wszystkich elementów poniższego formularza. / Please complete all elements of this form.

Branża / Branch
Wyślij / Send